Zaprojektowane w myśl ergonomicznych zasad rakiety do tenisa marki oraz do badmintona Yonex

Zaprojektowane w myśl ergonomicznych zasad rakiety tenisowe marki Yonex wybierane są zarówno przez amatorów, jak i przez osoby które grają zawodowo. Marka zajmuje się projektowaniem oraz dystrybuuje trzy główne serie rakiet: EZONE NEW DEEP BLUE, VCORE NEW TANGO RED a także VCORE NEW PRO. Rakiety EZONE wyróżnia duży komfort grania i moc uderzenia. Kolekcja VCORE pozwala na podwyższoną kontrolę gry, odczuwanie wszystkiego oraz ma doskonałą rotację. Rakiety z dwóch kolekcji, jak i pozostały katalog produktów jakim jest profesjonalne rakiety do badmintona można kupić w sklepie krajowego dystrybutora w niewygórowanej sumie.

Jeżeli ktoś ma już swoją ulubioną rakietę Yonex i chce kupić taki sam model, może sobie na to pozwolić. Jeśli natomiast ktoś rakietę tej firmy kupuje pierwszy raz i zaznajomi się z opisami, będzie wiedzieć, na co się decydować. Cechy rakiety mogą także omówić z klientem pracownicy sklepu. Każda rakieta opisana jest pod kątem tego, czy mogą z niej skorzystać średniozaawansowani, czy doświadczeni zawodnicy. Opisane są zastosowane w nich technologie a także można dowiedzieć się, jacy rozpoznawalni sportowcy posługują się nimi standardowo.

Yonex to marka znana też z rakiet do badmintona. Gracze kupujący rakiety tego wytwórcy mogą być pewni, że podniosą własne możliwości na kortach. Sprzedawane rakiety naginane są z optymalną siłą. Oferowane serie rakiet do badmintona to: Astrox, Nanoflare, Duora, Voltric, Arcsaber, Musce Power oraz Basic. Do każdej z nich dodana jest instrukcja odnosząca się do sposobu przeplatania naciągu. Materiały z jakich wykonane są rakiety są mocne i z tego względu konsumenci mają wgląd do trwałych modeli.

W sklepie katalog produktów jest obszerny i podzielony na działy takie jak: rakiety do tenisa, obuwie do tenisa, naciągi tenis, akcesoria, rakiety do badmintona, obuwie do badmintona, lotki i naciągi badminton. W oddzielnych działach udostępniono bestsellery i nowości. Nie ma znaczenia, czy ktoś gra w tenisa albo w badmintona amatorsko, albo zawodowo. Zawsze wyszuka gadżety dopasowane do zdolności i nawyków gry.