Wszechstronna diagnoza kardiologów w Sports Medic

{Oferta z zakresu kardiologii proponowana w ośrodku medycznym Sports Medic to usługi specjalistyczne. Kardiologia Wrocław to leczenie schorzeń i wad w obrębie układu krążenia i serca. Kardiolog w pierwszej kolejności zleca odpowiednie badania, a potem wprowadza leczenie. Doświadczeni specjaliści do chorych ukierunkowani są indywidualnie, co wpływa na otrzymanie doskonałych efektów.

Zabiegi oferowane w placówce dotyczą kardiologii inwazyjnej. Bazuje ona na wykorzystaniu cewnika naczyniowego i kardiologii nieinwazyjnej. W drugim przypadku chodzi o diagnostykę i leczenie schorzeń układu krążeniowego oraz serca, bez potrzeby fizycznej ingerencji w organizm. Wszechstronna opieka medyczna obejmuje: diagnozy kardiologiczne, próby wysiłkowe EKG, badanie EKG Holter, badanie holter ciśnieniowy, USG serca, USG doppler, próby wysiłkowe, holtery ciśnieniowe, holtery EKG.

Kardiolodzy ze Sports Medic to doświadczeni i stale rozwijający kompetencje eksperci, posiadający doświadczenie w terapii najmłodszych, dorosłych oraz sportowców. Do ekspertów trzeba się zgłosić, gdy odczuwa się: ból albo ucisk w klatce piersiowej, arytmię serca, duszności, czy omdlenia i uczucie osłabienia. W ośrodku można korzystać zarówno z konsultacji, jak i z wysokospecjalistycznych procedur terapeutycznych: koronarografii, zabiegów przezskórnej angioplastyki wieńcowej, wszczepienia rozrusznika i kardiowertera – defibrylatora, inwazyjnych badań elektrofizjologicznych, przezskórnej ablacji albo operacji kardiochirurgicznej.

Zastosowanie nowoczesnego sprzętu, duża wiedza i umiejętności personelu medycznego zachęcają do leczenia się tutaj. Szczególnie