System umożliwiający całkowicie sprawdzać to, co dzieje się z paliwem

Terminal umożliwiający w pełni kontrolować to, co dzieje się z paliwem, czyli XTrack jest dobierany przez osoby, którym będzie zależało na tym, aby posiadać wgląd jedynie do optymalnych rozwiązań. Zarządcy floty cenią szczególnie to, że na bieżąco mają możliwość sprawdzać poziomy paliwa. Możliwa jest również identyfikacja osoby która tankuje. Pozwoli na to dwustopniowy system autoryzacji na poziomie: kierowca/pojazd lub kierownik pracownik.

Można bowiem przez terminal paliwowy XTrack łatwo zobaczyć, kto pobiera paliwo i w jakim samochodzie. Z uwagi na to, że logowanie ma miejsce przy pomocy karty można zebrać wszystkie informacje, jakie przegląda się w systemie internetowym. Jeżeli do tej pory nie korzystano z takich możliwości, to z pewnością można będzie docenić to, że można uzyskać dokładną wiedzę odnośnie wykorzystania paliwa w przedsiębiorstwie przez każdego z pracowników.

Oferowany terminal XTrack po połączeniu z Internetem przesyła kompletne dane, jakie zarejestruje. To natomiast pozwala opracować raporty pozwalające na sprawne rozliczenia i kontrolowanie obiegu paliwa. Każdy z raportów może być stworzony według indywidualnych rozwiązań. Modyfikacje mogą dotyczyć przykładowo umieszczenia logo firmy lub dodania innych kolumn. Decydując się na dystrybutor paliwa XTrack można również zbierać wiadomości a także alerty powiązane z tym, jaki jest poziom paliwa. Terminal zbiera albowiem dane z czujnika paliwa i przesyła je. Można sprawdzić ile jest paliwa, bądź oleju napędowego i właściwie zaplanować dalsze dostawy.

Rozwiązania jak przykładowo Titan Access da się dowolnie zmodyfikować. Szczegółowe wiadomości w temacie funkcjonowania całości można uzyskać od specjalistów. Inne produkty, jakie są do dyspozycji zleceniodawców to: kamery do zbiorników, zbiorniki na paliwo, olej napędowy i AdBlue, tankmonitor, Kingspan Sensor System, Cabinmonitor oraz Binmonitor. Wyznaczniki odnośnie tego, na co się zdecydować są indywidualne.