Podstawowe komplety do nurkowania, udostępnione w sklepie TUSA

Sprzęt i akcesoria do nurkowania od marki TUSA można nabywać w sklepie www polskiego dystrybutora. TUSA to pierwszy na świecie producent tego typu wyrobów jakimi są akcesoria do nurkowania, rozpoznawalny z doskonale przygotowanej propozycji katalogowej. W punkcie sprzedaży zaopatrzyć można się na przykład w: jackety nurkowe, płetwy, maski, fajki, buty lub komputery nurkowe. Znaczy to, że można zakupić zarówno sprzęt podstawowy dla amatorów, jak i bardziej rozwinięte pod względem technologii wyroby, dla nurków z kwalifikacjami.

TUSA rozpoznawalna jest od początku z wykorzystania optymalnych technik w snorkelingu. Wysokiej jakości sprzęt nurkowy wyprodukowany jest w zgodzie z standardami ISO 9001. Najbardziej rozpoznawalnym produktem firmy, oferowanym także w takim punkcie sprzedaży są płetwy z systemem poliuretanowych piór PuRiMaX. Ta technika wygeneruje idealny napęd z przodu oraz zapewnia szybką reakcję na wszystkie ruchy nurka.

Nowoczesny generator „wirów” zmniejszy opór wody, poprzez ruch płetwy występujący w tradycyjnych wygładzonych ostrzach. Opłaca się też przyglądać nowościom, jeśli kogoś zainteresują najnowsze projekty. Dla kupujących, którzy zainteresują się produktami w niskiej kwocie udostępnione są natomiast obniżki. W punkcie sprzedaży mogą zaopatrywać się zarówno klienci indywidualni, sklepy z wyposażeniem dla nurków, sklepy sportowe, wykwalifikowani płetwonurkowie, jak i te osoby, które tyle co zamierzają rozpocząć własną przygodę z nurkowaniem lub snorkelingiem.

Sprzęt oraz gadżety do nurkowania udostępnione są w sporej liczbie, wobec czego rozdzielono je na kategorie tematyczne. Są to: jackety, maski, płetwy, fajki, buty, automaty oddechowe, akcesoria, instrumenty pomiarowe, torby, light & motion a także TUSA SPORT. Wyroby w wybranych kategoriach dokładnie scharakteryzowano, a jeśli ktoś ma dodatkowe pytania co do asortymentu, to może je zadać obsłudze klienta. Na dodatek, można także dowiadywać się ze strony o nowościach firmowych, ale też z dziedziny nurkowania.