Główne wiadomości na temat przelotu paralot

Możliwość przeżywania wspaniałej odbywającej się w powietrzu historii w Rewalu, czyli lot na paralotni jest tym, co na pewno będzie pamiętane przez osoby, które się na to decydują. Każdy, kto ma takie marzenie bez wątpienia kiedy tylko się na to przekonuje, będzie mieć gwarancję, iż podejmie odpowiednią decyzję. Zespół z pasją z długoletnim doświadczeniem, który przygotuje paralotnie Trzęsacz troszczy się o to, żeby wszyscy, którzy skorzystają z przelotu na paralotni byli w 100% usatysfakcjonowani. Zwłaszcza gdy ktokolwiek z takiej opcji korzysta pierwszy raz, może zapamiętać to na wyjątkowo długo. Lot na paralotni zorganizowany jest na specjalnie wykonanym stanowisku do startowania, na uskoku między Rewalem a Trzęsaczem.

Detale dotyczące przygotowania się oraz do tego, jak przebiega lot publikowane są na stronie internetowej. Można również wyszukać informacje do kontaktu, co pozwoli bezzwłocznie umówić się na przelot. Każdy, kto w sezonie letnim będzie przebywać w Rewalu oraz w Trzęsaczu i chce robić coś odmiennego do standardowego wypoczynku na świeżym powietrzu, bez dwóch zdań może poczuć się lepiej, o ile zdecyduje się na przelot na paralotni.

Wystarczy skierować się na wskazane miejsce i kiedy jest się już na urwisku, wyszukać biało – niebieskie flagi z logo lub białe leżaki. To znaki rozpoznawcze marki, która organizuje loty. Potem nie pozostaje nic więcej jak jedynie wpisać się na przelot i czekać na swoją kolejkę. Oczywiście, zawsze na przelot można wpisać się z wyprzedzeniem. Istotne jednak jest to, aby mieć na uwadze, że loty odbywają się tylko wtedy, gdy panują korzystne czynniki atmosferyczne.

Osoby, które opracowują loty to wykwalifikowani piloci, którzy zapewniają bezpieczeństwo lotu. Osoby zainteresowane od razu dowiedzą się tego, co je interesuje, równocześnie z tym ile kosztuje lot. Cena obejmuje ubezpieczenie a także film wideo z użyciem kamery GOPRO Full HD. Loty są opracowane bardzo rzetelnie i z uwagi na to także są rekomendowane.